úvodní » Aktuality » Očima hostitelských rodin ...


Očima hostitelských rodin ...

07.03.2018

…..za rodinu Andělových děkujeme za možnost  se zúčastnit projektu se zahraničními studenty.

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci s ubytováním studenta Jonathana z Indonésie. Strávit s ním čas, mělo  pro naši rodinu velký přínos. Mohli jsme se zdokonalit v anglickém jazyce a poznat zvyky jiných národností. Během hovorů jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí o jeho zemi i o jeho rodině. Projekt hodnotíme jako velmi úspěšný a rádi bychom se ho příští rok znovu zúčastnili.

…..byla to zajímavá nabídka ubytovat mladého studenta z jiné země a naše dcery studentky primy byly tím nápadem nadšené. Rády se uskromnily, aby uvolnily jeden svůj pokoj pro Annu, 22 letou studentku umění a historie  z Ruského Petrohradu. Anna byla velmi milá, komunikativní a přátelská. Pro Markétku a Barunku to byla super zkušenost komunikovat v anglickém jazyce a poznat sympatickou osobu, která jim přiblížila jinou kulturu a naučila je novou hru :-) A pro nás to byla milá příležitost pomoci škole, kam docházejí naše dcery a poznat zajímavého člověka, se kterým doufáme, že budeme i nadále v kontaktu.  Napsala paní  Ladislava Vlková.

»zpět do archivu novinek

[Přeskočit navigaci]

Certifikát mobility v odborném vzdělávání

Gymnázium a Střední odborná škola v  Podbořanech je dlouholetým a úspěšným předkladatelem projektů...

Detail

Odborné stáže ERASMUS+

  • Zájemci o odbornou stáž v zahraničí (Polsko, Slovensko) ve školním roce 2017/2018 se mohou zaregistrovat vyplněním: FORMULÁŘE

Detail

Partnerské školy

 Škola spolupracuje v rámci projektu ERASMUS+ s těmito školami

Detail

Odběr novinek