úvodní » Aktuality » Sport je náš koníček


Sport je náš koníček

07.03.2018

Z tělocvičny Gymnázia a SOŠ v Podbořanech se ozývá povzbuzování, výkřiky a potlesk. Právě probíhá klíčové utkání turnaje v přehazované mladších žákyň oblasti Podbořanska, na hřišti proti sobě stojí gymnazistky a žákyně základní školy z Lubenec. Vítěz si zajistí triumf v turnaji, na poraženého zbude stříbro či bronz. Děvčata jsou naprosto vtažena do atmosféry zápasu, navzájem se povzbuzují hlasitými výkřiky a snad už ani nevnímají taktické pokyny svých učitelů z lavičky. Fandí dokonce i členky ostatních týmů, je to jeden z vrcholů turnaje. Poslední míč a je dobojováno, kapitánka týmu z Lubence zatíná pěst ve vítězném gestu, první místo jejímu družstvu už nikdo nevezme.

Tak takhle nějak by mohla vypadat reportáž z turnaje v přehazované mladších žákyň, který se 1.3. 2018 konal v tělocvičně Gymnázia a SOŠ Podbořany. Turnaje se účastnilo pět škol místní oblasti, kromě týmu pořádajícího ústavu své zástupce vyslala Základní škola Kryry, dále Základní škola T. G. Masaryka Podbořany, Základní škola a Mateřská škola Vroutek a Masarykova základní škola Lubenec. Organizace turnaje hladce fungovala i díky pomoci učitelů ze zúčastněných škol, ocenění si odnesly všechny školy, tedy nejen vítěz celého turnaje, kterým se stala děvčata z lubenecké školy.

Mgr. Ondřej Pilař

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4
 č.5
 č.6
 č.7

»zpět do archivu novinek

[Přeskočit navigaci]

Certifikát mobility v odborném vzdělávání

Gymnázium a Střední odborná škola v  Podbořanech je dlouholetým a úspěšným předkladatelem projektů...

Detail

Odborné stáže ERASMUS+

  • Zájemci o odbornou stáž v zahraničí (Polsko, Slovensko) ve školním roce 2017/2018 se mohou zaregistrovat vyplněním: FORMULÁŘE

Detail

Partnerské školy

 Škola spolupracuje v rámci projektu ERASMUS+ s těmito školami

Detail

Odběr novinek