úvodní » Aktuality » Tři vánoční koncerty jako tři oříšky pro Popelku


Tři vánoční koncerty jako tři oříšky pro Popelku

21.12.2018

Jako tři oříšky pro Popelku představovaly tři vánoční koncerty primánů a sekundánů podbořanského gymnázia dárky v adventním čase pro jejich rodiny, přátele, učitele. Malé koncertní turné jsme s hosty koncertu, muzikanty ze ZUŠ Podbořany, odstartovali v sobotu v městě Ehrenfriedesdorf. Tady na nás mile dýchla atmosféra Vánoc v zasněženém městečku, ve kterém zářila všechna okna sváteční výzdobou a kde se lidé tísnili u stánků na vánočním trhu. Pro své nejbližší děti zazpívaly a zahrály ve středu 19. 12. v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech. Zábly nás ruce i nohy, jak tomu v kostelech v zimě bývá, přesto jsme zahřáli srdce našich nejbližších. Poslední koncert jsme věnovali seniorům v DpS Podbořany. Jejich milé úsměvy a vlídné pohledy odbouraly naše poslední známky stresu a koncert se opět vydařil.

Naše koncerty jsou již tradicí a my si přejeme, aby naši školu stále navštěvovali výborní zpěváčci a muzikanti, se kterými budeme moci tuto tradici udržovat.

Velké poděkování patří sboru, muzikantům a jejich pedagogům ze ZUŠ Podbořany.

 č.1
 č.2
 č.3

»zpět do archivu novinek

[Přeskočit navigaci]

Certifikát mobility v odborném vzdělávání

Gymnázium a Střední odborná škola v  Podbořanech je dlouholetým a úspěšným předkladatelem projektů...

Detail

Odborné stáže ERASMUS+

  • Zájemci o odbornou stáž v zahraničí (Polsko, Slovensko) ve školním roce 2018/2019 se mohou zaregistrovat vyplněním: FORMULÁŘE

Detail

Partnerské školy

 Škola spolupracuje v rámci projektu ERASMUS+ s těmito školami

Detail

Odběr novinek