úvodní » Aktuality » VÁNOCE VE ŠKOLE


VÁNOCE VE ŠKOLE

04.01.2018

Poslední školní den pře odchodem na vánoční prázdniny žáci prožili Vánoce ve škole.

Celý den byly v areálu budovy slyšet vánoční písně a koledy, pro žáky bylo v jídelně přichystáno vánoční pohoštění, jak jinak než cukroví a vánoční punč, a dopoledne vyvrcholilo soutěží tříd o nejoriginálnější a nejnápaditější vánoční stromeček.

Od rána si celé třídy nebo jednotlivé obory ve třídách s třídními učiteli nebo na dílnách s učiteli odborného výcviku chystaly ozdoby právě na svůj stromeček označený předem vylosovaným číslem. Společně si pak stromeček ozdobili a čekali na verdikt sedmičlenné nezávislé poroty složené ze zástupců zaměstnanců školy, která přidělovala 1-3 body stromečkům nejoriginálnějšího vzhledu.

A jak to dopadlo? Přestože se všichni žáci i učitelé snažili a všechny ozdobené stromečky byly moc pěkné, vyhrát mohl jen jeden. Snad si alespoň při zdobení všichni užili zábavu a legraci.

Třetí příčku s 9 body obsadila třída 1. EO, na druhém místě s 10 získanými body se umístil stromeček třídy 3. ZO a vítězem se stala třída 3. SEG, jejíž stromeček se líbil nejvíce a získal od porotců 13 bodů. Výsledky budou slavnostně vyhlášeny a vítězné třídy budou odměněny 5. 1. 2018.

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4
 č.5
 č.6
 č.7
 č.8
 č.9
 č.10
 č.11
 č.12
 č.13
 č.14
 č.15

»zpět do archivu novinek

[Přeskočit navigaci]

Certifikát mobility v odborném vzdělávání

Gymnázium a Střední odborná škola v  Podbořanech je dlouholetým a úspěšným předkladatelem projektů...

Detail

Odborné stáže ERASMUS+

  • Zájemci o odbornou stáž v zahraničí (Polsko, Slovensko) ve školním roce 2017/2018 se mohou zaregistrovat vyplněním: FORMULÁŘE

Detail

Partnerské školy

 Škola spolupracuje v rámci projektu ERASMUS+ s těmito školami

Detail

Odběr novinek