úvodní » Aktuality » Žáci nižšího gymnázia změřili své znalosti v matematice


Žáci nižšího gymnázia změřili své znalosti v matematice

11.04.2019

V úterý 9. 4. 2019 se konalo v Žatci v Domě dětí a mládeže Okresní kolo Matematické olympiády. Naši školu reprezentoval Vojtěch Lorenc ze sekundy a Petr Roth z tercie. Vojta soutěžil v kategorii Z7 s dalšími 24 soutěžícími a Petr v kategorii Z8 s 26 soutěžícími. Zápolení spočívalo ve zdolání tří matematických úloh v limitu dvou hodin. Poté porota zhodnotila práce a výsledkem bylo krásné umístění Vojty – na 4. – 5. místě. Petr s vydáním všech sil ukořistil 16. – 21. místo. Oběma žákům děkuji za pěknou reprezentaci naší školy.

Bc. Jaroslava Holečková

»zpět do archivu novinek

[Přeskočit navigaci]

Certifikát mobility v odborném vzdělávání

Gymnázium a Střední odborná škola v  Podbořanech je dlouholetým a úspěšným předkladatelem projektů...

Detail

Odborné stáže ERASMUS+

  • Zájemci o odbornou stáž v zahraničí (Polsko, Slovensko) ve školním roce 2018/2019 se mohou zaregistrovat vyplněním: FORMULÁŘE

Detail

Partnerské školy

 Škola spolupracuje v rámci projektu ERASMUS+ s těmito školami

Detail

Odběr novinek